reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Aktualności - Bielsk Podlaski
11 grudnia 2017 18:23

Sesja rady miejskiej w Bielsku Podlaskim - Za rok ratusz jak nowy

Remont ratusza się opóźnia, większość radnych chce pozostawić ulicę Taraszkiewicza, zaś miejskimi rachunkami za prąd zajmie się komisja rewizyjna.

Aktualności - Bielsk Podlaski
04 grudnia 2017 14:47

Jesienny złaz hufca ZHP w Bielsku Podlaskim

Od 24 do 26 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim setki harcerzy zjawiły się na Jesienny Złaz bielskiego Hufca ZHP pod nazwą „Kolebka harcerstwa”.

Aktualności - Bielsk Podlaski
03 grudnia 2017 13:40

Inwestycje na ponad 35 milionów

- Jest to budżet niezwykły i historyczny. Jeszcze nie było w przypadku Bielska takiej sytuacji, aby budżet był ponad 100-milionowy – stwierdził Jarosław Borowski podczas konferencji poświęconej przyszłorocznemu budżetowi Bielska Podlaskiego, która odbyła się w ubiegłą środę 22 listopada.

Aktualności - Bielsk Podlaski
25 listopada 2017 19:06

Bielsk i Hajnówka wspólnie starają się o pieniądze

Rada Miejska Bielska Podlaskiego na nadzwyczajnej sesji 16 listopada jednogłośnie wyraziła zgodę na zawarcie porozumienia z Hajnówką w sprawie przygotowania i realizacji projektu „Budowa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie miast Bielsk Podlaski i Hajnówka”.

Kilka miesięcy temu, zgodnie z sugestią białostockiego IPN, Rada Miasta Bielsk Podlaski zmieniła kilka nazw ulic. Wydawałoby się, że to koniec. Otóż nie. Do urzędu miasta wpłynęło pismo, tym razem z centrali IPN, w którym żąda się dodatkowo „dekomunizacji” niewielkiej ulicy Taraszkiewicza.

W ubiegły poniedziałek (6 listopada) przed Sądem Rejonowym w Bielsku Podlaskim zapadł wyrok w sprawie biznesmena Marka F. - oskarżonego o założenie nielegalnych podsłuchów w bielskich firmach handlujących węglem - Energo i Krex.

Aktualności - Bielsk Podlaski
01 listopada 2017 18:11

Strach przed promieniowaniem z wieży

- Mieszkańcy są zaniepokojeni i wyrażają sprzeciw – stwierdziła na ostatniej sesji Rady Miasta w Bielsku Podlaskim Eugenia Kruk. Co ją tak zbulwersowało? Planowany nowy maszt telekomunikacyjny.

Młodszy inspektor Maciej Daniel Wesołowski, dotychczasowy komendant policji w Siemiatyczach, został powołany na równorzędne stanowisko w Bielsku Podlaskim.

Aktualności - Bielsk Podlaski
20 października 2017 17:11

Legendy z Podlasia – pasja Haliny Gierasimowicz

„Aby stworzyć bibliotekę, w której uczeń chce być, potrzeba nauczyciela, który kocha szkołę, kocha pracować i kocha uczniów. Bez tego niczego nie ma ” - mówi Halina Gierasimowicz, nauczycielka bibliotekarka w ZS nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim.

Aktualności - Bielsk Podlaski
19 października 2017 17:27

Ogólnopolski Konkurs Modelarski

W Szkole Podstawowej nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim odbył się III Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych o Puchar Burmistrza Miasta.

Strona 1 z 13

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

patronat

reklama

patronat

patronat

Do góry strony