reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Aktualności - Drohiczyn
16 listopada 2017 21:01

Nie zapomnijcie o tym miejscu

2 listopada 1942 roku. Drohiczyn. Dokładnie 75 lat temu Żydów z tego miasteczka spotkał tragiczny los - getto i transport przez Siemiatycze do obozu zagłady w Treblince. Ocalała tylko garstka i pamięć.

Aktualności - Drohiczyn
06 października 2017 17:14

Z redakcyjnej poczty - Szkoła w Śledzianowie

W 1154 numerze „Kuriera Podlaskiego – Głosu Siemiatycz” ukazała się wypowiedź Burmistrza Drohiczyna, Pana Wojciecha Borzyma, zatytułowana „Kto przejmie szkołę w Śledzianowie?”. Z przykrością stwierdzamy, iż przytoczone przez „Głos Siemiatycz” słowa Burmistrza Drohiczyna zawierają wiele nieścisłości i przekłamań.

Aktualności - Drohiczyn
30 września 2017 15:52

Kto przejmie szkołę w Śledzianowie?

Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Śledzianów podtrzymało swoją decyzję i zrezygnowało z prowadzenia podstawówki w Śledzianowie.

Aktualności - Drohiczyn
08 września 2017 22:43

Alpaki ze Śledzianowa

Na razie jest ich kilkanaście, ale Dominik Kurek ze Śledzianowa gm. Drohiczyn mówi, że będzie więcej.

Aktualności - Drohiczyn
21 sierpnia 2017 23:11

V Dni Bugu

Impreza organizowana przez MGOK w Drohiczynie nie przyciągnęła tłumów. Czy powodem małego zainteresowania był monotonny program czy może odczuwany już powszechnie przesyt wszelkiej maści imprezami plenerowymi? Czy warto wobec tego wydawać kolejne, wcale niemałe pieniądze? Na te pytania powinni sobie odpowiedzieć organizatorzy.

Aktualności - Drohiczyn
13 lipca 2017 12:39

Wojowie po raz XII

Miniony weekend obfitował w naszym regionie w imprezy plenerowe. Jedną z nich był XII Zlot Wojowników Słowian, Bałtów i Wikingów w Drohiczynie. Tradycyjnie można było na chwilę przenieść się w czasy, jakże barwnego wbrew pozorom, średniowiecza, za sprawą licznych grup rekonstrukcyjnych, zajmujących się tą epoką.

Aktualności - Drohiczyn
27 kwietnia 2017 14:02

Wataha z Drohiczyna

Około kilometra na północ od Drohiczyna, na terenie prywatnej posesji znajduje się ok. 100 psów i 30 kotów. Trudno stwierdzić ile, ponieważ psy nie dopuszczają obcych do posesji.

Aktualności - Drohiczyn
21 kwietnia 2017 22:29

Wiewiórki z Drohiczyna

Od ok. dwóch tygodni mieszkańcy Drohiczyna mają swoją małą sensację – na wpół oswojone wiewiórki. Cztery młode gryzonie, które spadły z drzewa, znalazła rodzina państwa Adamowiczów. W obawie o to, że młode zdechną z głodu, zaczęto je dokarmiać. Do opieki włączyli się również sąsiedzi rodziny.

Aktualności - Drohiczyn
11 kwietnia 2017 13:45

Kwietniowy dzień kobiet

Niedługo budynek świetlicy w Miłkowicach Jankach gm. Drohiczyn zostanie oddany do użytku. Znajduje się za miejscową szkołą i jest obecnie remontowany. 5 kwietnia przeszedł mały chrzest. Przed budynkiem odbyły się uroczystości z okazji… Dnia Kobiet. A w jednym z dwóch pomieszczeń świetlicy zaproszone panie z Miłkowic Janek korzystały z poczęstunku.

Aktualności - Drohiczyn
08 kwietnia 2017 23:48

Na studia do Drohiczyna

- Utworzyliśmy punkt zamiejscowy łomżyńskiej Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Drohiczynie, dając możliwość studiowania w naszym miasteczku – poinformowała Bożena Chrząstowska, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drohiczynie.

Strona 1 z 21

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

patronat

reklama

patronat

patronat

Do góry strony