reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Aktualności - Nurzec-Stacja
04 lutego 2018 19:53

Kolędy i szwedzki stół

Były już chyba wszędzie, gdzie być miały. Niemal na zakończenie sezonu świąteczno-karnawałowego koncert popularnych, ale też tych mniej znanych kolęd i pastorałek oraz utworów biesiadnych odbył się w niedzielę, 28 stycznia, w Nurcu-Stacji. Organizatorem imprezy był jak zwykle miejscowy GOUK.

Aktualności - Nurzec-Stacja
25 listopada 2017 19:12

Złote i diamentowe gody

W niedzielę, 19 listopada, w nurzeckiej remizie odbyła się uroczystość złotych oraz diamentowych godów par małżeńskich z terenu gminy. W tym roku jubileusz 50 rocznicy ślubu obchodzi 10 par, jedna zaś świętuje 60 lat wspólnego życia.

Aktualności - Nurzec-Stacja
05 sierpnia 2017 18:15

Dzień Nurca - Powrót do źródeł

Po rocznej przerwie na listę okolicznych imprez wrócił Dzień Nurca, który odbył się w sobotę, 29 lipca, w miejscowym parku. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku główna letnia impreza odbywała się pod hasłem „Artystyczne Rozmaitości Muzyczne”. W tym roku wrócono do tradycyjnej nazwy.

Aktualności - Nurzec-Stacja
21 czerwca 2017 22:50

Nie ma zgody we wspólnocie

Jedna z właścicielek mieszkania w blokach należących do Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości w Nurcu Stacji, Danuta Jaśkowiak, ma wiele zastrzeżeń do działań zarządu. Jak twierdzi, podobne zdanie mają inni lokatorzy. Chodzi m.in. o brak konsultacji zarządu z mieszkańcami w sprawach podejmowania różnych działań. Według niej wiele uchwał jest podejmowanych bez większości głosów podczas zebrań.

Aktualności - Nurzec-Stacja
15 czerwca 2017 13:04

Asfalt się leje

W minionym tygodniu półkilometrowy odcinek świeżego asfaltu pojawił się na drodze nr 1717B na terenie gminy Nurzec-Stacja. To żwirówka odchodząca od drogi Nurzec – Radziwiłłówka, prowadząca na Wygodę.

Aktualności - Nurzec-Stacja
10 czerwca 2017 14:20

Majówka z rodziną

W ostatnią niedzielę maja w nurzeckim parku odbyła się coroczna impreza organizowana przez GOUK w Nurcu-Stacji pod nazwą „Majówka z rodziną”. Pogoda wyjątkowo sprzyjała, więc i zainteresowanie mieszkańców imprezą spore. Całości imprezy ocenić nie mogę, bo byłam na niej tylko przez tzw. chwilę. W trakcie tej chwili zdążyłam zobaczyć fragment występu grupy dziewcząt ze Studia Piosenki Estradowej Hajnowskiego Domu Kultury.

Aktualności - Nurzec-Stacja
07 czerwca 2017 12:40

Bezpieczniej na przejezdzie

Przejazd kolejowy w okolicy Grabarki zmienia swoje oblicze. Wydaje się, że w przeciągu ostatnich 4 lat znacząco zwiększyło się zainteresowanie polskich kolei tym miejscem. Trudno nie wiązać wzmożonej dbałości o bezpieczeństwo na tym przejeździe z tragicznym wypadkiem z sierpnia 2013 r., w wyniku którego śmierć poniosły 4 osoby.

Aktualności - Nurzec-Stacja
04 stycznia 2017 20:47

Ulica Sportowa zamiast Świerczewskiego

Na ostatnich w minionym roku obradach nurzeccy radni podjęli uchwałę, zgodnie z którą dotychczasowa ulica generała Karola Świerczewskiego odtąd będzie się nazywała Sportowa.

Aktualności - Nurzec-Stacja
17 października 2016 19:19

Studenci na Świętej Górze

Ponad 30 osób przebywało w dniach 7 – 9 października na Św. Górze Grabarce, podczas XI Modlitewnego Spotkania Studentów. Większość przyjechała z diecezji białostocko – gdańskiej i warszawsko – bielskiej. W programie były nie tylko chwile modlitewnego skupienia, ale i spotkania integracyjne, zebrani chwycili też za miotły i grabie i wykonać prace na rzecz monasteru.

Aktualności - Nurzec-Stacja
09 października 2016 21:53

Zabytkowy dworzec czeka na pieniądze

20 września obradowali radni gminy Nurzec Stacja. Oto najciekawsze poruszane tematy.

Strona 1 z 18

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

reklama

patronat

reklama

patronat

Do góry strony