reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Aktualności - Perlejewo
13 października 2017 20:34

Budowanie przez niszczenie

Powiat siemiatycki chwali się budową nowej nawierzchni drogi z Ostrożan do Perlejewa. Jednak w chwili obecnej nie wszyscy są z tego zadowoleni. Mieszkańcy Twarogów Trąbnicy zgłaszają niszczenie trasy z ich miejscowości do Ostrożan. Odcinek ten jest niszczony przez ciężkie pojazdy wożące materiały budowlane na nową powiatową drogę.

Aktualności - Perlejewo
09 września 2017 18:21

Gospodarstwo ma medal

Trzecie miejsce w XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” zajęli Maria i Jan Wojtkowscy z Moczydeł Pszczółek, gm. Perlejewo.

Aktualności - Perlejewo
24 sierpnia 2017 21:55

Diamentowa rocznica OSP

Jubileusz 60-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Leszczce Małej świętowali w minioną niedzielę druhowie z tej jednostki. Jak to zazwyczaj przy takich okazjach bywa, towarzyszyli im w tym zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych różnego szczebla oraz rodziny.

Aktualności - Perlejewo
23 kwietnia 2017 22:30

Nowa droga z Perlejewa do Ostrożan

Rozpoczął się remont drogi powiatowej z Perlejewa do Ostrożan. Prace są na początkowym etapie. Wzdłuż jezdni są postawione słupki geodezyjne, zrobiono także nowe przepusty pod zjazdami i bocznymi drogami.

Aktualności - Perlejewo
08 marca 2017 18:30

Daleka droga do szkoły w Perlejewie

Do zabudowań Urszuli Krukowskiej z Kolonii Pełch gm. Perlejewo nie ma dojazdu. Chyba, że zaryzykuje się uszkodzenie pojazdu lub utknięcie na błotnistej drodze. Pozostanie czekanie na ściągnięcie większym pojazdem. Traktorem.

Aktualności - Perlejewo
01 marca 2017 14:50

Dzień Żołnierzy Wyklętych w Perlejewie

Z okazji Narodowego Dnia „Żołnierzy Wyklętych” 26 lutego na cmentarzu w Perlejewie złożono wieńce i kwiaty.

Aktualności - Perlejewo
02 sierpnia 2016 22:12

Zawody strażackie gminy Perlejewo

Sześć drużyn wzięło udział w gminnych zawodach sportowo – pożarniczych, które zorganizowano 24 lipca, na boisku w Leszczce Dużej. Tradycyjnie były dwie konkurencje – sztafeta (bieg z przeszkodami na odcinku ok. 350 m), oraz ćwiczenie bojowe. Po pierwszej wygrywało Perlejewo, nie oddając prowadzenia do końca zawodów.

Aktualności - Perlejewo
07 maja 2016 19:34

Głosowali dwa razy nad jedną uchwałą

27 kwietnia na IX sesji Rady Gminy w Perlejewie zostały podjęte cztery uchwały, z których dwie wywołały obawy zebranych, a dotyczyły zawarcia umowy gminy z parafią rzymskokatolicką.

Aktualności - Perlejewo
18 marca 2016 19:23

Drogi przede wszystkim

Wójt Radziszewski swoje sprawozdanie zaczął od sprawy internetu, wybudowanego z projektu.

Aktualności - Perlejewo
17 grudnia 2015 21:43

Droga Perlejewo - Ostrożany

Władze Powiatu Siemiatyckiego oraz gmin Drohiczyn i Perlejewo wypracowały porozumienie w sprawie planowanej przebudowy drogi powiatowej Perlejewo - Ostrożany. To droga o długości ok. 7 km, niektóre jej fragmenty były łatane dziesiątki razy. Najgorszy odcinek, poczynając od gminy Perlejewo, zaczyna się między Pieczyskami a Miodusami Pokrzywnym, kończy zaś za wsią Koski Falki. Droga ta leży na terenie gmin Perlejewo i Drohiczyn.

Strona 1 z 8

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

reklama

patronat

reklama

patronat

Do góry strony