reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Aktualności - Siemiatycze
13 marca 2018 22:27

Rzecznik Praw Obywatelskich w Hajnówce, Bielsku i Siemiatyczach

Polska z dala od Warszawy to inny kraj, z innymi problemami i poznaniu tej inności mają służyć odbywające się regularnie od początku kadencji Adama Bodnara, jako Rzecznika Praw Obywatelskich, wyjazdy do poszczególnych województw.

Aktualności - Siemiatycze
07 marca 2018 23:56

OSP Kajanka - ponad sto zdarzeń w minionym roku

W zebraniu sprawozdawczym OSP Kajanka oprócz wójta gminy Siemiatycze Edwarda Krasowskiego, przedstawiciela PSP Siemiatycze Szymona Piotrowskiego brało udział kilku strażaków z zaprzyjaźnionej OSP Sieniewice.

Aktualności - Siemiatycze
07 marca 2018 23:49

Handel z zakazami - czyli uszczęśliwianie na siłę

11 marca będzie pierwszą niedzielą, w czasie której obowiązywać będzie zakaz handlu. Jak na zmiany zapatrują się lokalni przedsiębiorcy? Jak te zmiany widzą pracownicy sklepów, klienci? Kto zyska, a kto straci?

Aktualności - Siemiatycze
17 lutego 2018 18:00

Mikołaj Żabiński członkiem Rady Seniorów

Zarządzeniem z 11 grudnia 2017 r. powołano do życia Radę Seniorów przy Marszałku Województwa Podlaskiego. Jest to nowy twór, którego zadaniem ma być reprezentowanie środowiska seniorów w samorządzie województwa podlaskiego oraz wzmocnienie regionalnej polityki senioralnej. W założeniu ma być to organ kadencyjny, powoływany co 4 lata i składający się z maksymalnie 15 członków.

Aktualności - Siemiatycze
17 lutego 2018 17:50

Powiat siemiatycki zwiększa deficyt budżetowy

28 minut obrad, deficyt budżetowy wyższy o ponad 0,5 mln zł, a gospodarstwa w Czartajewie znów nie udało się sprzedać.

Aktualności - Siemiatycze
10 lutego 2018 22:36

Spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich, dr Adam Bodnar, po raz kolejny zawita na ścianę wschodnią. Tym razem otwarte spotkania konsultacyjne odbędą się na terenie województwa podlaskiego i lubelskiego.

Aktualności - Siemiatycze
04 lutego 2018 19:34

Marszałek podzielił pieniądze z Unii

Dotacje na projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, na renowację zabytków i infrastrukturę zostały podzielone. Nadbużańskie gminy z województwa podlaskiego i mazowieckiego podpisały umowy w Siemiatyczach.

Aktualności - Siemiatycze
26 stycznia 2018 13:04

Podlaska Izba Rolnicza raz na kwartał

O aktualnych zmianach w rolnictwie mówił 11 stycznia prezes powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej Grzegorz Leszczyński podczas posiedzenia powiatowej PIR w Siemiatyczach.

Aktualności - Siemiatycze
25 stycznia 2018 12:42

Sława niejedno ma imię - Światowe media o Siemiatyczach

Echa wizyty naczelnego rabina Polski, Michaela Josepha Schudricha w Siemiatyczch nie milkną. Wiadomości o odkopaniu ludzkich szczątków podczas prac budowlanych w pobliżu byłego cmentarza żydowskiego pojawiały się nie tylko w krajowych serwisach informacyjnych. O Siemiatyczach pisały też media zagraniczne.

Aktualności - Siemiatycze
25 stycznia 2018 12:30

Finał WOŚP w Siemiatyczach - Złotówka „Pana Żula”

Po dwuletniej przerwie w Siemiatyczach ponownie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas 26 edycji tej ogólnopolskiej, a też nie będzie przesadą stwierdzenie - światowej, akcji pieniądze zbierane były na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. I wydaje się, że Siemiatycze „idą na rekord”, bo na dzień przed oddaniem gazety do druku, 16 stycznia, można było już mówić o kwocie 24 tys. zł, a to jeszcze nie koniec.

Strona 1 z 117

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

reklama

patronat

reklama

patronat

Do góry strony