reklama

Wybory 2010
29 marca 2010 13:21

Kolejny kandydat na burmistrza Siemiatycz

Niedawno prezentowaliśmy w na naszych łamach czworo zadeklarowanych kandydatów w wyborach na burmistrza Siemiatycz. Przypomnijmy – byli to: Grażyna Małgorzata Komuda, Jan Olszewski, Edward Krasowski oraz Piotr Siniakowicz. Dzisiaj prezentujemy kolejną osobę.
          Krzysztof Zygmunt Andruszkiewicz
          Siemiatyczanin, lat 45, Wykształcenie wyższe techniczne - absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej. Żonaty, dwoje dzieci. Radny powiatowy obecnej kadencji. Od ponad 16 lat pracuję w Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o. (dawny „Hortex”) - od roku 2001 na stanowisku dyrektora ds. administracyjnych.


          Jestem kandydatem niezależnym. W wyborach samorządowych wystartuję z własnego komitetu wyborczego. Myślę, że jestem człowiekiem otwartym i posiadam umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i funkcjonowania w grupie. Interesują mnie sprawy i problemy dotyczące mieszkańców naszego miasta. Bardzo zależy mi zrównoważonym rozwoju Siemiatycz oraz poprawie warunków życia jego mieszkańców. Dlatego też postanowiłem kandydować w najbliższych wyborach na stanowisko burmistrza miasta. Chciałbym bardzo, aby w przyszłości Siemiatycze były namiastką normalnego europejskiego miasteczka, którego mieszkańcy będą mieli poczucie i przekonanie, że jest to miejsce, w którym warto żyć i realizować swoje pasje i marzenia.

          Pozostaję otwarty na wszelkie inicjatywy, aby wspólnie zrealizować moje i Państwa oczekiwania. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
          Korzystając z okazji, chciałbym wszystkim mieszkańcom naszego miasta oraz całego powiatu siemiatyckiego, złożyć jak najlepsze życzenia spędzenia w gronie najbliższych miłych i spokojnych świąt wielkanocnych.


          O wszystkich kandydatach możemy zawsze dowiedzieć się na naszym serwisie www.siemiatycze.com, w zakładce „Wybory 2010”

          opr. Jerzy Nowicki, tygodnik Głos Siemiatycz, fot. MM

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

reklama

Do góry strony