reklama

Wybory 2010
02 października 2010 20:30

Kolejny kandydat do rządzenia miastem

Kandydatem w wyborach na burmistrza Siemiatycz, popieranym przez PiS, będzie Mariusz Trochimiak. Oto co mówi o sobie:

          Mam 46 lat. Mieszkam w Siemiatyczach gdzie od osiemnastu lat prowadzę działalność gospodarczą. Od dwunastu produkuję okna drewniane. Ponad 60% produkcji eksportuję, głównie do Niemiec i Belgii.
          Moja żona Jolanta prowadzi wraz ze mną firmę. Najważniejsze cele naszego życia to: rodzina i własna firma, która gwarantuje godne i niezależne funkcjonowanie rodzinie. Jak dotychczas oba te cele realizujemy konsekwentnie i z powodzeniem.

          Wychowujemy siedmioro dzieci i dzięki temu dobrze znamy realia życia. Elwira, Marcin i Paweł ukończyli siemiatyckie liceum. Elwira, Marcin i Paweł studiują na politechnice i uniwersytecie w Warszawie. Mateusz i Łukasz są uczniami siemiatyckiego LO. Marek chodzi do gimnazjum, a Paulina do podstawówki. Są też uczniami szkoły muzycznej. Paulina tańczy w „Małym Podlasiu”. Jestem wielkim zwolennikiem aktywności dzieci i młodzieży. Od kilku lat organizujemy w siedzibie naszej firmy doroczny turniej „Szachy Rodzinne”, na który zjeżdżają rodziny szachistów z całego regionu.

          Kiedy 10 lat temu kupowałem obecny zakład przy ul. Krzywej, mało kto wierzył, że mi się uda. Jakież było zdziwienie, kiedy samodzielnie opracowany przez nas wniosek o dotację został pozytywnie rozpatrzony. Stąd dokładnie znam realia, jakie towarzyszą uzyskaniu dotacji z UE - od złożenia wniosku, poprzez realizację, aż do samodzielnego jej rozliczenia.

          Wielkim zaszczytem dla mnie jest propozycja Prawa i Sprawiedliwości, którą osobiście złożył mi Poseł Krzysztof Jurgiel (były minister rolnictwa, wielki orędownik rozwoju terenów wschodnich w sejmie RP), abym z ramienia partii kandydował na burmistrza.

          Stoję przed ogromnym wyzwaniem, ale jestem przekonany, że dzięki życzliwości i współpracy wszystkich mieszkańców i organizacji społecznych hasło mojej kampanii wyborczej: „OBUDŹMY SIEMIATYCZE” stanie się rzeczywistością. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się pojawią dla rozwoju miasta. Chcę abyśmy byli dumni z naszych Siemiatycz.

          Liczę na miłe przyjęcie, wyrozumiałość i poparcie.


          Przypominamy, że, jak do tej pory, w wyborach na burmistrza Siemiatycz kandydować mają zamiar: Krzysztof Andruszkiewicz (45), Grażyna Małgorzata Komuda (40), Jan Olszewski (54), Antoni Półtorak (63), Piotr Siniakowicz (34) i Mariusz Andrzej Trochimiak (46).
          Z kandydowania zrezygnował Krzysztof Wieczorek. Natomiast niewykluczone jest, że kandydować będzie również obecny burmistrz Zbigniew Radomski.

opr. Jerzy Nowicki, tygodnik Głos Siemiatycz

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

reklama

Do góry strony