reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

reklama

reklama

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

patronat

reklama

Aktualności - Ciechanowiec
19 sierpnia 2017 18:44

Ostateczna wersja obwodnicy

Podlaski Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zdecydował uwzględnić wszystkie wnioski stron i poprowadzić obwodnicę tak, jak proponowali mieszkańcy zrzeszeni w Społecznym Komitecie "Chcemy Dobrego Obejścia". Taką informacją na początku konsultacji w sprawie obwodnicy, 8 sierpnia, zaskoczył wszystkich Józef Sulima, dyrektor PWZD.

Aktualności - Ciechanowiec
19 sierpnia 2017 11:52

XVII Podlaskie Święto Chleba

Ponad 300 wystawców i tłumy zwiedzających na Podlaskim Święcie Chleba.

Aktualności - Ciechanowiec
02 sierpnia 2017 23:16

Obwodnicy Ciechanowca wersja trzecia

Trwają konsultacje co do przebiegu obwodnicy Ciechanowca. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich proponuje, by przechodziła między innymi przez targowisko i tuż obok podmiejskiej wsi Zadobrze, na co nie chce zgodzić się część mieszkańców.

Aktualności - Ciechanowiec
21 lipca 2017 18:58

Nieprawidłowości w gminie Ciechanowiec - Negatywny raport NIK

NIK ogłosił raport z kontroli przeprowadzonej w Ciechanowcu. Kontrola dotyczyła umorzeń podatkowych i postępowań zamówień publicznych przeprowadzanych przez gminę. Raport wskazuje na nieprawidłowe rozłożenie i umorzenie podatków w 13 z 31 kontrolowanych sprawach na łączną kwotę 133.953 zł. NIK zarzuca niewystarczające udowodnienie w blisko 20 procentach udzielonych ulg.

Aktualności - Ciechanowiec
17 lipca 2017 22:43

IX Zajazd Wysokomazowiecki w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

16 lipca 2017 r., Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, IX Zajazd Wysokomazowiecki. Organizatorzy: Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Towarzystwo Naukowe Societas Scientiarum Klukoviana et Jablonovianae oraz Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego.

Aktualności - Ciechanowiec
08 czerwca 2017 11:14

Zawody musztry paradnej

26 maja w ciechanowieckim zespole szkół odbył IV wojewódzki przegląd musztry paradnej. W zawodach wzięły udział klasy mundurowe trzech podlaskich szkół z Ciechanowca, Sokółki i Białegostoku. Zawody zostały podzielone na dwie części: program obowiązkowy i dowolny.

Aktualności - Ciechanowiec
03 czerwca 2017 12:56

Sesja z emocjami

18 maja w Ciechanowcu odbyła się XXVI sesja rady gminy. Choć porządek obrad nie był zbyt obszerny, pojawiło się wiele pytań i zastrzeżeń do burmistrza oraz urzędników gminy. Wiele było dyskusji na tematy związane z przebudową chodników w mieście i remontami dróg gminnych, zabrakło zainteresowania sprawozdaniem ze współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi i pożytku publicznego w 2016 roku.

Aktualności - Ciechanowiec
01 czerwca 2017 22:52

Noc muzeów w Ciechanowcu

20 maja po raz kolejny odbyła się Europejska Noc Muzeów. W ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa im. ks. Kluka rozpoczęła się o godz. 16.00.

Aktualności - Ciechanowiec
27 maja 2017 17:22

Bez drogi źle, z drogą jeszcze gorzej?

Do 19 czerwca mają potrwać prace przy rozbudowie ul. Wierzbowej w Ciechanowcu. Na prawie 200 mb przebudowywana jest sieć telekomunikacyjna, będzie nawierzchnia bitumiczna z masy mineralno-asfaltowej, chodniki i wjazdy z kostki brukowej, obrzeża i krawężniki. Prawdziwa ulica.

Aktualności - Ciechanowiec
27 maja 2017 18:19

Nowa droga do Ciechanowca – nie tak prędko

Przetarg na remont drogi wojewódzkiej 690 na odcinku od Ostrożan do Ciechanowca został już dawno rozstrzygnięty. Wszyscy z niecierpliwością czekali, kiedy rozpoczną się prace. Tymczasem prawdopodobnie na nową drogę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Strona 1 z 14

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

Do góry strony