reklama

Co gdzie kiedy
13 grudnia 2017 11:15

Konkurs Świąteczny - „Boże narodzenie za 50 lat”

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w naszym konkursie na tekst o tym, jak będą mogły wyglądać święta Bożego Narodzenia za 50 lat. Czy będą obchodzone tak samo, a może całkiem inaczej? Puśćcie wodze swojej fantazji. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy w dwóch kategoriach wiekowych 9–13 lat oraz 14–18 lat.

Prace pisemne można wysłać tradycyjną pocztą na adres redakcji: skr. pocztowa 16, 17-300 Siemiatycze. Na kopercie należy dopisać: „Boże Narodzenie za 50 lat”.

Można też przysłać je mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prace mogą być pisane zarówno ręcznie, jak i przy pomocy komputera. W przypadku zapisu cyfrowego prosimy o font Times New Roman ’12.

Tekst nie może być krótszy niż strona formatu A4.

W konkursie przewidziano nagrody /pizzę w pizzerii Karolina w Siemiatyczach, ksiązki wydawnictwa „Od Deski do Deski”, bilety do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku/, jak również publikację dwóch najciekawszych prac (po jednej w każdej z kategorii wiekowej) na łamach naszego tygodnika.

Na Wasze prace, opatrzone imieniem, nazwiskiem, adresem i wiekiem autora, czekamy do 30 grudnia. Wyniki ogłosimy w pierwszym numerze naszego tygodnika w 2018 roku. Oceniane będą: zgodność pracy z tematem, pomysłowe podejście i niekonwencjonalność. Zapraszamy!

Redakcja

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

reklama

Do góry strony