reklama

Aktualności - Drohiczyn
21 sierpnia 2017 23:11

V Dni Bugu

Impreza organizowana przez MGOK w Drohiczynie nie przyciągnęła tłumów. Czy powodem małego zainteresowania był monotonny program czy może odczuwany już powszechnie przesyt wszelkiej maści imprezami plenerowymi? Czy warto wobec tego wydawać kolejne, wcale niemałe pieniądze? Na te pytania powinni sobie odpowiedzieć organizatorzy.

Trudno bowiem oprzeć się wrażeniu, że po kilku niemałych wydarzeniach w sezonie letnim, które Drohiczyn ma już za sobą, ta impreza robiona jest jakby „na siłę”.

Niewiele wspólnego z jej nazwą mają wykonawcy disco-polo, ale wiadomo, że bez nich nie odbędzie się niemal żadna impreza. Tym razem jednak nawet oni nie zwabili tłumów. Co w takim razie cieszyło się zainteresowaniem? Kilkoro uczestników wzięło udział w zawodach kajakarskich, w których nagrodą główną był kajak. I tak I miejsce, a tym samym nowy sprzęt do pływania, zdobył Paweł Zgierun, II miejsce zajął Dawid Wojtkowski zaś III miejsce Przemysław Jarocki. Większym zainteresowaniem, głównie dzieci, cieszyła się bitwa balonowa. Niektórzy chętnie skorzystali z możliwości bezpłatnego wypożyczenia kajaków czy krótkiego rejsu strażacką łodzią motorową.

Ewa Magdalena Iwaniak, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot emi

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

reklama

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

patronat

reklama

Do góry strony