reklama

Aktualności - Grodzisk
09 sierpnia 2016 00:30

Wójt skąpi na straż pożarną

Drodzy Czytelnicy. Mieliśmy niedawno artykuł na temat akcji ratowniczej palącego się domu w Grodzisku. Padło wiele pytań w kierunku wójta i - jak się można było spodziewać - cisza.

Straż pożarna z Grodziska i ze Stadnik przyjechała błyskawicznie, tyle że panowie, mimo szczerych chęci i zaangażowania, nie mogli nic zrobić. Nie mieli wyposażenia, napełnionych butli z tlenem ani badań lekarskich. Totalne zaniedbanie ze strony wójta, który doskonale o tym wiedział.

Próba zaoszczędzenia paru złotych kosztem ludzkiego życia i kosztem bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Szkoda tylko, że wójt łatwo wydaje pieniądze na różne biesiady i zamknięte imprezy - na to pieniądze on znajduje. Wyposażenie straży to porażka, a przecież bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy nie można bagatelizować. Ale jak może być dobrze, skoro wóz strażacki został zdemontowany z potrzebnego i niezbędnego sprzętu ratowniczego, po to by wozić uprzywilejowane tyłki na zakupy do miasta. Do takich celów u nas służy sprzęt ratowniczy. Szkoda, że do tej pory tyle pytań zostaje bez odpowiedzi.

(personalia do wiadomości redakcji)

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

reklama

patronat

Do góry strony