reklama

Aktualności - Grodzisk
09 sierpnia 2016 00:30

Wójt skąpi na straż pożarną

Drodzy Czytelnicy. Mieliśmy niedawno artykuł na temat akcji ratowniczej palącego się domu w Grodzisku. Padło wiele pytań w kierunku wójta i - jak się można było spodziewać - cisza.

Straż pożarna z Grodziska i ze Stadnik przyjechała błyskawicznie, tyle że panowie, mimo szczerych chęci i zaangażowania, nie mogli nic zrobić. Nie mieli wyposażenia, napełnionych butli z tlenem ani badań lekarskich. Totalne zaniedbanie ze strony wójta, który doskonale o tym wiedział.

Próba zaoszczędzenia paru złotych kosztem ludzkiego życia i kosztem bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Szkoda tylko, że wójt łatwo wydaje pieniądze na różne biesiady i zamknięte imprezy - na to pieniądze on znajduje. Wyposażenie straży to porażka, a przecież bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy nie można bagatelizować. Ale jak może być dobrze, skoro wóz strażacki został zdemontowany z potrzebnego i niezbędnego sprzętu ratowniczego, po to by wozić uprzywilejowane tyłki na zakupy do miasta. Do takich celów u nas służy sprzęt ratowniczy. Szkoda, że do tej pory tyle pytań zostaje bez odpowiedzi.

(personalia do wiadomości redakcji)

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

reklama

Do góry strony