reklama

inicjatywa

inicjatywa

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

patronat

patronat

Monografia

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

Aktualności - Siemiatycze
26 listopada 2015 23:07

20 - lecie Stowarzyszenia „Ignis”

W sobotę, 21 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Siemiatyczach, pod hasłem „Dobrze, że jesteś” świętowano 20 rocznicę powstania Siemiatyckiego Stowarzyszenia Abstynentów „Ignis”.

Aktualności - Siemiatycze
26 listopada 2015 22:53

Droga S-19 - poseł uspokaja

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska odmówiła zgody na realizację budowy drogi S-19 na odcinku przebiegającym przez nasz teren. Poseł Robert Tyszkiewicz uspokaja - wszystko jest pod kontrolą.

Aktualności - Siemiatycze
17 listopada 2015 23:08

Puchar Gospodarza Koła w Siemiatyczach

50 wędkarzy wzięło udział w zawodach spinningowych "O Puchar Gospodarza Koła", kończących tegoroczny sezon wędkarski, zorganizowanych 8 listopada, na zalewie w Siemiatyczach. Wygrał Tomasz Nesterowicz z Siemiatyckiego Koła PZW.

Aktualności - Siemiatycze
07 listopada 2015 19:19

Znikające rozkłady jazdy PKS

Pasażerowie siemiatyckiego PKS skarżą się na brak tabliczek z rozkładami jazdy na przystankach:

Aktualności - Siemiatycze
06 listopada 2015 21:05

Porozumienie w sprawie drogi

23 października , podczas sesji, radni gminy Siemiatycze zaakceptowali projekt dofinansowania przebudowy drogi powiatowej na odcinkach Siemiatycze - Czartajew - Krasewice Stare, oraz Czartajew - droga wojewódzka nr 690 w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019".

Aktualności - Siemiatycze
06 listopada 2015 20:27

Budynki, które straszą

Podczas ostatniej sesji rady miasta w Siemiatyczach wiele uwagi poświęcono dyskusji na temat miejsc, które psują pozytywny obraz naszego miasteczka. Radni zwrócili uwagę na problem pustostanów przy ul. Pałacowej, Drohiczyńskiej, 11 Listopada (dawne kino "Chrobry"). Najwięcej emocji budzi dom przy ul. Drohiczyńskiej, ponieważ znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły podstawowej.

Aktualności - Siemiatycze
02 listopada 2015 18:23

Idiotyczne przepisy – niepotrzebne problemy

O parkowaniu na placu Jana Pawła w Siemiatyczach pisaliśmy już kilkakrotnie. Ostatnio o stronie zachodniej placu. Teraz problem pojawił się na stronie wschodniej. Tzn. istniał od dawna. W ubiegły piątek się zaognił.

Aktualności - Siemiatycze
28 października 2015 19:28

Droga poświęcona

20 października, na chwilę, ruch na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec, przy rondzie koło Ostrożan, został wstrzymany z powodu oficjalnego oddania do użytku drogi, wybudowanej przez zarząd województwa podlaskiego. Na miejsce przyjechały władze samorządowe ościennych gmin, przedstawiciele zarządcy drogi, marszałek. Drogę poświęcili ks. Roman Szmurło, proboszcz z Ostrożan i ks. Mirosław Mołotowicz, proboszcz z Grodziska.

Aktualności - Siemiatycze
28 października 2015 19:23

20-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Nabożeństwo w katedrze, następnie jubileuszowa gala w auli seminaryjnej i na koniec bal w ośrodku kultury to główne punkty obchodów 20-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, 17 października, w Drohiczynie.

Aktualności - Siemiatycze
28 października 2015 19:11

25 lecie zespołu szkół

22 października w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach obchodzono 25-lecie istnienia tej jednostki. Uroczystości z udziałem wielu oficjalnych gości rozpoczęły się nabożeństwami w cerkwi i kościele, potem w szkole była część oficjalna z przemówieniami, gratulacjami, podziękowaniami i częścią artystyczną.

Strona 1 z 93

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

reklama

reklama

reklama

reklama

patronat

co gdzie kiedy?

Do góry strony