reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

reklama

reklama

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

patronat

reklama

Aktualności - Siemiatycze
21 sierpnia 2017 23:16

Zawody kawaleryjskie

Z okazji Święta Wojska Polskiego mieszkańcy Siemiatycz i wszyscy goście, którzy tego dnia przebywali w mieście, mieli niecodzienną okazję obejrzeć pokazy sprawności ułańskich, zorganizowane przez Siemiatyckie Towarzystwo Hippiczne Szwadron.

Aktualności - Siemiatycze
19 sierpnia 2017 11:48

Skatepark Day Siemiatycze

W miniony piątek, mimo żaru lejącego się z nieba, odbyły się zawody „Skatepark Day Siemiatycze”. W tym roku uczestników zjawiło się niewielu, zaledwie dziewięciu. Najmłodszy miał 11 lat, najstarszy 20. I choć pierwotnie zakładano konkurencje w 4 kategoriach, którymi były BMX, hulajnoga, rolki i deskorolka, ostatecznie nie pojawił się żaden amator deskorolki.

Aktualności - Siemiatycze
19 sierpnia 2017 11:20

Na samym dnie zalewu – 35 lat bez czyszczenia

Wiele zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat na terenie zalewu miejskiego. Najświeższą „nowinką” aktualnego sezonu jest Przystań Wschód, która zachwyciła internautów. Pod postem na fanpage’u „Piękny Wschód” zaroiło się od pozytywnych komentarzy:- To Siemiatycze?! Super, jestem pod wrażeniem!; - Czyżby w Siemiatyczach? I po co Grecja?

Aktualności - Siemiatycze
19 sierpnia 2017 11:16

Do burmistrza pytań kilka

Nasi Czytelnicy zwracają uwagę na nowe przystanki w Siemiatyczach: - Ładne wyszły, ale co z tymi starymi? Dziwnie teraz – przystanki cztery, a autobusów na krzyż dwa może przez cały dzień. Słyszałem plotki, że jednak ci co protestowali, to zablokowali odbiór nowych przystanków, że konserwator się nie zgodził.

Aktualności - Siemiatycze
05 sierpnia 2017 18:10

Nie tylko esperal. Jak wyjść z nałogu?

Siemiatycka poradnia leczenia uzależnień działa od 2006 r. O tym, co czeka na tych, którzy decydują się skorzystać z pomocy lekarzy i terapeutów, opowiada dr Zenon Sidun.

Aktualności - Siemiatycze
05 sierpnia 2017 18:00

Siemiatyckie Targi Pogranicza po raz XII

Blisko 70 wystawców, setki zwiedzających i upały – to bilans ostatniej niedzieli w Siemiatyczach.

Aktualności - Siemiatycze
02 sierpnia 2017 23:05

II Przejazd na czymkolwiek

„Ekologicznie i zdrowo” to hasło patronowało „II wieczornemu przejazdowi na czymkolwiek”. Wzięło w nim udział 237 uczestników. Tegoroczny przejazd wsparł również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Dzięki dofinansowaniu z funduszu możliwy był zakup nagród dla zwycięzców konkursów. A tych podczas imprezy było sporo.

Aktualności - Siemiatycze
28 lipca 2017 13:43

Pół litra na dwoje

Pierwsza grupa Al-Anon działająca w Polsce została zarejestrowana w Biurze Służby Światowej w Nowym Jorku w 1980 r., działała natomiast w Poznaniu. Pomysł pojawił się na skutek wymiany korespondencji między Hanką J. mieszkanką Kanady, członkinią grupy Al-Anon, a Anną F. mieszkającą w Polsce, żoną jednego z założycieli grupy AA-Eleusis. Wg danych z 2014 r. w kraju funkcjonuje 390 Grup Rodzinnych Al-Anon.

Aktualności - Siemiatycze
26 lipca 2017 16:26

Łańcuch Światła w Siemiatyczach

Miniony tydzień był wyjątkowy. Z wielu względów. Jeden z nich to trwające nieprzerwanie protesty przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym, którą 20 lipca, w zawrotnym tempie i w sposób sprzeczny z powszechnie przyjętymi zasadami, Sejm przyjął.

Aktualności - Siemiatycze
23 lipca 2017 13:28

Ulica Słowiczyńska - kto i kiedy ją wyremontuje?

Na czerwcowych obradach rady powiatu w Siemiatyczach głos zabierał m.in. Mikołaj Żabiński, który mówił o potrzebie remontu powiatowej drogi leżącej na terenie miasta, jaką jest ul. Słowiczyńska. Do wniosku Żabińskiego odniósł się wówczas starosta Jan Zalewski. Na kolejnej sesji, w lipcu, prawdziwość tamtych wyjaśnień starosty zakwestionował radny Bogusław Zduniewicz:

Strona 1 z 113

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

Do góry strony