reklama

reklama

 

inicjatywa

inicjatywa

Co gdzie kiedy?

Co gdzie kiedy?

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

patronat

Monografia

Aktualności - Siemiatycze
24 marca 2015 00:12

Siemiatycze - Spotkanie z Prezydentem RP

W poniedziałek 23 marca po godz. 17.00 w Siemiatyczach, prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z mieszkańcami miasta w ramach kampanii wyborczej.

Aktualności - Siemiatycze
20 marca 2015 12:31

Radny powiatowy najlepszy w recytacji

Eliminacje powiatowe do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w piątek 13 marca, w budynku szkoły muzycznej w Siemiatyczach, w jakimś sensie można nazwać historycznymi.

Aktualności - Siemiatycze
19 marca 2015 12:58

Wójt szuka oszczędności

- Bilansowanie budżetu to sprawa, nad którą zastanawiam się najbardziej. Moje ostatnie działania i decyzje były związane właśnie ze sprawami budżetowymi. Celem jest szukanie oszczędności – takich sformułowań wójt Edward Krasowski, podczas ostatniej sesji rady gminy Siemiatycze, 13 marca, używał najczęściej. Jednocześnie przedstawił kilka pomysłów, by te oszczędności były realne.

Aktualności - Siemiatycze
18 marca 2015 22:18

Siemiatycze - Nowy pomnik przy Górnej

8 marca biskup drohiczyński Tadeusz Pikus poświęcił nowy pomnik przy skrzyżowaniu ulic Górnej i Andersa. Jest to replika pomnika, który nie tak dawno znajdował się na działce prywatnej w okolicy skrzyżowania ulic Górnej i Słowiczyńskiej. Głównym elementem krzyża jest zabytkowy metalowy krzyż.

Aktualności - Siemiatycze
18 marca 2015 21:56

Siemiatycze - Fiołkowa tonie w błocie

Wraz z odwilżą zaczęły się problemy kierowców codziennie pokonujących drogi gruntowe, które w wielu miejscach zmieniły się w błotnistą breję. Tak jest na siemiatyckiej ulicy Fiołkowej w pobliżu kościoła św. Andrzej Boboli.

Aktualności - Siemiatycze
18 marca 2015 21:19

Dzień kobiet w Siemiatyczach

„Siemiatycze... Pierwsza klasa szkoły podstawowej... Kolonie... Zakochał się we mnie chłopak z piątej klasy, Marek. Byłam przerażona, ale Siemiatycze kojarzą mi się cudownie! Gdy jadąc na spektakl minęliśmy Siedlce, na długiej prostej (za Mordami) wykrzyknęłam: o to te lasy! Je pamiętam! I Bug... Było super” - wspomina Justyna Sieńczyłło.

Aktualności - Siemiatycze
14 marca 2015 00:05

Siemiatycze - Ciepło coraz droższe

Skąd się biorą wielkie koszty ciepła w spółdzielczych mieszkaniach?

Po ukazaniu się artykułu na temat rozliczenia opłat za centralne ogrzewanie przez spółdzielnię mieszkaniową w blokach przy ulicach Andersa, Sikorskiego i Wysokiej, zgłosił się do nas mieszkaniec osiedla „Sady”, który za ciepło ma dopłacić kwotę… 3.800 zł.

Aktualności - Siemiatycze
13 marca 2015 23:53

Maturzyści na Św. Górze Grabarce

Ponad 150 osób, głównie z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki i Siemiatycz odwiedziło w dniach 6-8 marca Świętą Górę Grabarkę na corocznej pielgrzymce. Był to 33 zjazd młodzieży, która przystąpi do egzaminu maturalnego.

Aktualności - Siemiatycze
13 marca 2015 00:24

Setka pana Kazimierza z Bacik

Sto lat życia, rok urodzenia 1915. Kazimierz Różewicz z Bacik Dalszych gm. Siemiatycze 1 marca obchodził setną rocznicę urodzin. W dobrej kondycji, z uśmiechem na ustach w niedzielę świętował swoją „setkę” razem z rodziną, której część przybyła z Anglii.

Aktualności - Siemiatycze
10 marca 2015 23:55

Siemiatycze - Identyfikacja ofiar UB

Jak podkreśla Marcin Zwolski z białostockiego IPN-u, uczestnik grupy prowadzącej ekshumacje w ogrodach przy białostockim areszcie śledczym, trwające badania i śledztwa, których celem jest odnalezienie miejsc pochówku ofiar zbrodni komunizmu na terenie północno - wschodniej Polski, a przede wszystkim identyfikacja tych ofiar, przynoszą efekty.

Strona 1 z 86

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

reklama

reklama

reklama

Do góry strony