reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

reklama

reklama

Kultura
17 marca 2018 21:57

Dzień Kobiet z Emilianem Kamińskim

Propozycją Siemiatyckiego Ośrodka Kultury na świętowanie tegorocznego Dnia Kobiet był występ Emiliana Kamińskiego, znanego aktora filmowego i teatralnego, reżysera, właściciela warszawskiego Teatru Kamienica.

Kultura
01 marca 2018 14:38

Domagała w Drohiczynie

Po ostatnich, niezłych jakościowo, wydarzeniach kulturalnych w Siemiatyczach, przyszedł czas na Drohiczyn. Tym razem publiczność miała okazję posłuchać na żywo utworów Pawła Domagały, aktora znanego przeciętnemu widzowi z roli w serialu telewizyjnym pt. „O mnie się nie martw”. Płytą, która ukazała się w 2016 r., Domagała zdaje się wychodzić poza szufladkowanie go jako wyłącznie aktora.

Kultura
17 lutego 2018 18:03

Sputnik nad Hajnówką

Sputnik nad Polską to Festiwal Filmów Rosyjskich. Odbywa się od 2007 r., przede wszystkim w Warszawie, ale także dziesiątkach innych polskich miast. Od 5 lat również w Hajnówce. Główną sprawczynią Sputnika nad Hajnówką jest Katarzyna Czurak.

Kultura
29 grudnia 2017 22:56

Siemiatycze - Czas kolęd

Kilkudziesięcioro uczniów Szkoły Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach wystąpiło podczas wprowadzającego w klimat Świąt Bożego Narodzenia koncertu kolęd, który odbył się w piątek, 15 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej.

17 grudnia w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyło się otwarcie wernisażu XIII ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Podlasie w obiektywie im. W. Wołkowa".

Kultura
29 grudnia 2017 22:37

Nowy teledysk i koncert Hoyraków w Bielsku

W sobotę 16 grudnia wieczorem w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej w Bielsku Podlaskim zgromadziło się około 150 osób. Zważywszy, że Kreatywne Centrum leży na uboczu Bielska i po 17.00 dojechać tam można jedynie samochodem, chyba że ktoś blisko mieszka, to całkiem sporo ludzi.

W minionym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie jubileuszowej, X edycji konkursu plastycznego im. Stefana Feista „Siemiatycze różnorodne”.

Kultura
29 listopada 2017 14:17

Pasja Tamary Kierdelewicz

Tamara Kierdelewicz urodziła się w 1956 r. w Czeremsze. Jest absolwentką Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy. Pracowała w przedszkolu, Klubie Kultury „Kolejarz”, a od 1997 r. krzewiła kulturę i sztukę w Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze. W lipcu 2017 r. przeszła na emeryturę. 17 listopada 2017 r., w GOK w Czeremsze, została otwarta wystawa indywidualna Tamary Kierdelewicz.

Kultura
28 listopada 2017 10:04

Aga Zaryan w Drohiczynie

W zalewie muzycznej bylejakości, z którą zwłaszcza w sezonie imprez plenerowych mamy częstą styczność, warto doceniać perełki.

Weekend 17-19 listopada w Siemiatyczach upłynął pod znakiem śpiewu. A wszystko to za sprawą XIV Przeglądu Pieśni Religijnej i Paraliturgicznej, zorganizowanego przez Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Siemiatyczach.

Strona 1 z 26

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

patronat

reklama

patronat

reklama

patronat

Do góry strony