reklama

Aktualności - Mielnik
10 września 2016 13:29

Biesiada Mielnicka

Jedzenie, amatorskie zawody sportowe na "Mocarza Gminy Mielnik", występy artystyczne oraz dobra pogoda - tak można podsumować VII Biesiadę Mielnicką, zorganizowaną 27 sierpnia, w amfiteatrze "Topolina" w Mielniku.

W trakcie imprezy rozdano nagrody w konkursie na najładniejszą posesję w Mielniku, natomiast po zmroku odbył się pokaz ognia "Fire Show".

- To pierwsza biesiada, którą miałem przyjemność zorganizować wraz z radą sołecką i GOKSiR-em. Udało nam się zrealizować wszystkie zamierzone plany, ale przede wszystkim dopisała pogoda, o którą martwiliśmy się najbardziej. W imprezie uczestniczyło sporo mieszkańców naszej gminy oraz przyjezdnych gości. Mam nadzieję, że wszyscy będą ją miło wspominać. W przyszłym roku postaramy się zapewnić jeszcze więcej atrakcji. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji VII Biesiady Mielnickiej - powiedział Mateusz Bukrewicz, sołtys Mielnika.

W części artystycznej wystąpili: "Mielniczanie", Walenty Nikitorowicz z Mielnika, tancerze mielnickiej "Sosenki", dzieci uczestniczące w warsztatach muzycznych pod kierunkiem Agnieszki Sawczuk, kapela "Szwagry" z Siemiatycz.

Organizatorzy - sołtys i rada sołecka Mielnika, GOKSiR.

W trakcie imprezy rozdano nagrody w konkursie na najładniejszą posesję w Mielniku, natomiast po zmroku odbył się pokaz ognia "Fire Show".

- To pierwsza biesiada, którą miałem przyjemność zorganizować wraz z radą sołecką i GOKSiR-em. Udało nam się zrealizować wszystkie zamierzone plany, ale przede wszystkim dopisała pogoda, o którą martwiliśmy się najbardziej. W imprezie uczestniczyło sporo mieszkańców naszej gminy oraz przyjezdnych gości. Mam nadzieję, że wszyscy będą ją miło wspominać. W przyszłym roku postaramy się zapewnić jeszcze więcej atrakcji. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji VII Biesiady Mielnickiej - powiedział Mateusz Bukrewicz, sołtys Mielnika.

W części artystycznej wystąpili: "Mielniczanie", Walenty Nikitorowicz z Mielnika, tancerze mielnickiej "Sosenki", dzieci uczestniczące w warsztatach muzycznych pod kierunkiem Agnieszki Sawczuk, kapela "Szwagry" z Siemiatycz.

Organizatorzy - sołtys i rada sołecka Mielnika, GOKSiR.

Cezary Klimaszewski, Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz, fot. CK

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

reklama

Do góry strony