inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

patronat

patronat

Aktualności - Perlejewo
02 sierpnia 2016 22:12

Zawody strażackie gminy Perlejewo

Sześć drużyn wzięło udział w gminnych zawodach sportowo – pożarniczych, które zorganizowano 24 lipca, na boisku w Leszczce Dużej. Tradycyjnie były dwie konkurencje – sztafeta (bieg z przeszkodami na odcinku ok. 350 m), oraz ćwiczenie bojowe. Po pierwszej wygrywało Perlejewo, nie oddając prowadzenia do końca zawodów.

Aktualności - Perlejewo
07 maja 2016 19:34

Głosowali dwa razy nad jedną uchwałą

27 kwietnia na IX sesji Rady Gminy w Perlejewie zostały podjęte cztery uchwały, z których dwie wywołały obawy zebranych, a dotyczyły zawarcia umowy gminy z parafią rzymskokatolicką.

Aktualności - Perlejewo
18 marca 2016 19:23

Drogi przede wszystkim

Wójt Radziszewski swoje sprawozdanie zaczął od sprawy internetu, wybudowanego z projektu.

Aktualności - Perlejewo
17 grudnia 2015 21:43

Droga Perlejewo - Ostrożany

Władze Powiatu Siemiatyckiego oraz gmin Drohiczyn i Perlejewo wypracowały porozumienie w sprawie planowanej przebudowy drogi powiatowej Perlejewo - Ostrożany. To droga o długości ok. 7 km, niektóre jej fragmenty były łatane dziesiątki razy. Najgorszy odcinek, poczynając od gminy Perlejewo, zaczyna się między Pieczyskami a Miodusami Pokrzywnym, kończy zaś za wsią Koski Falki. Droga ta leży na terenie gmin Perlejewo i Drohiczyn.

Aktualności - Perlejewo
10 grudnia 2015 23:02

Świetlica w byłej plebanii?

Gmina Perlejewo z „Tyglem Doliny Bugu” złożą się na remont byłej plebanii.

Aktualności - Perlejewo
06 listopada 2015 21:09

W Perlejewie będzie Młodzieżowa Rada Gminy?

Ofertą firmy „Twoja energia” rozpoczęła się sesja rady gminy Perlejewo, 29 października, w świetlicy w Perlejewie. To już kolejna gmina, gdzie mieszkańcy dowiadują się o możliwości skorzystania z unijnego dofinansowania na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

Aktualności - Perlejewo
19 października 2015 18:54

Świetlica w Perlejewie na wokandzie

Wójt Gminy Perlejewo, Krzysztof Radziszewski, bezradnie rozkłada ręce i mówi, że niewiele da się zrobić. Można tylko czekać na kolejne decyzje sądu, pozytywne dla gminy.

Aktualności - Perlejewo
05 sierpnia 2015 19:49

Bug odkrywa tajemnice

Niski poziom wody w Bugu odkrył w Grannem w gm. Perlejewo groblę - palisadę, trzy rzędy dobrze zachowanych pali, szczelnie obsypanych kamieniami. Jej długość to 65 - 70 m. Turyści znaleźli tu fragmenty ceramiki, które przekazali muzeum w Ciechanowcu. Zaraz pojawili się też poszukiwacze skarbów z wykrywaczami metalu.

Aktualności - Perlejewo
27 lipca 2015 23:09

Zawody w Leszczce Dużej

Sześć drużyn ochotniczych straży pożarnych rywalizowało 12 lipca na boisku przy remizie w Leszczce Dużej (gm. Perlejewo) na gminnych zawodach sportowo - pożarniczych: Leszczka Duża i Mała, Pełch, Perlejewo, Czarkówka, Twarogi Lackie. Wygrało Perlejewo wyprzedzając Czarkówkę o 4 pkt.

Aktualności - Perlejewo
25 czerwca 2015 20:30

Perlejewo - Zmiany przeznaczenia działek

Sprzeciwem radnego Koca rozpoczęła się sesja rady gminy Perlejewo, 12 czerwca, w świetlicy w Perlejewie. Radny Koc zawnioskował o usunięcie z programu obrad punktów dotyczących głosowania uchwał m.in. w sprawach: zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, przystąpienia do opracowania „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe gminy Perlejewo”.

Strona 1 z 7

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

patronat

patronat

Do góry strony