reklama

inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

reklama

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

patronat

patronat

4 godziny boksu - 5 walk w boksie olimpijskim, 7 w boksie zawodowym. Robert Świerzbiński vs Artiom Karasiew, Ali Achmedow vs Patrick Mendy, Przemysław Gorgoń vs Rusłan Rodziwic, Timur Kuzachmedow vs Chaważi Chacygow, Artur Nawrocki vs Ali Balojew, Adam Grabiec vs Mechrubon Sanginow, Krzysztof Kosela vs Sedrak Agagulyan czy Ali Achmedow vs Patrick Mendy. Widzowie mieli okazję popatrzeć na ciekawe widowisko.

Sport
26 lutego 2017 23:09

Międzynarodowy Turniej o Puchar Auto-Mag

18 lutego odbyły się rozgrywki juniorów młodszych w piłce nożnej (rocznik 2000 i młodsi). Turniej miał miejsce w sali gimnastycznej SP nr 6 w Hajnówce.

Sport
26 lutego 2017 23:07

Towarzystwo Sportowe liderem

Piłkarze ręczni siemiatyckiego Towarzystwa Sportowego pewnie zmierzają po mistrzostwo III ligi grupy podlaskiej. W dwóch meczach rundy rewanżowej odnieśli dwa zwycięstwa. Najpierw 12 lutego w Ełku pokonali 26:25 tamtejszego Szczypiorniaka, zaś tydzień później, 19 lutego, we własnej hali, wygrali 26:19 z białostockim Bestiosem.

Sport
23 listopada 2016 23:57

Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin

12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbył się w Łosicach II Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin. Turniej upamiętniał również dokonania nagle zmarłego shihana Wiesława Gwizdy. W zawodach wzięło udział 15 klubów zrzeszających młodych adeptów karate. Impreza odbyła się z inicjatywy Stowarzyszenia Instytut Rozwoju Sportów Budo a jednym z patronów medialnych był Kurier Podlaski - Głos Siemiatycz.

Sport
19 listopada 2016 19:12

Sztafeta 11-godzinna

Zaczęli biegać o 1 w nocy na siemiatyckim stadionie, skończyli ok. godz. 12.00, na ul. Legionów Piłsudskiego, przy pomniku. Biegali w grupkach lub pojedynczo, z flagą państwową. Od stadionu na miejsce obchodów biegło ok. 100 osób. Uczniowie szkół, przedstawiciele stowarzyszeń, nauczyciele, sportowcy, to grupy najliczniej reprezentowane, w tym lekkoatleci ze „Sprintera”, piłkarze z „Orła”, także rodzice tych sportowców.

Sport
15 listopada 2016 00:18

Piłkarze zakończyli rundę jesienną

Cresovia wreszcie zapunktowała, Mielnik mistrzem jesieni, trampkarze Orła w rozgrywkach mistrzowskich – tak można podsumować ostatnie ligowe potyczki na podlaskich boiskach.

Sport
25 października 2016 19:51

Trampkarze Orła strzelili 20 bramek w meczu

Piłkarski weekend, 22 – 23 października, na boiskach naszego regionu. W IV lidze fotel lidera stracił bielski Tur, tracąc punkty w Łapach, a Cresovia wreszcie skromnie zapunktowała. W V lidze liderem ponowonie Mielnik, który rywali z Tykocina odprawił z bagażem 8 goli, zaś Husar znowu nie dał rady przeciętniakom. W rozgrywkach młodzieżowych na uwagę zasługują trampkarze siemiatyckiego Orła, którzy wbili rówieśnikom 20 bramek.

Sport
19 października 2016 21:46

Siatkówka w Dziadkowicach

9 października w Dziadkowicach odbył się amatorski turniej siatkówki, w którym wzięły udział cztery zespoły: NVT Dziadkowice, Juniorzy Dziadkowice, LO Siemiatycze i Bielsk Podlaski. Spotkania rozgrywano w formule do dwóch wygranych setów.

Tur II Bielsk Podl. - MKS Mielnik 2:3
15 października, V liga. Wychodzi na to, że krótkotrwały kryzys już poza MKS-em Mielnik, bo po serii trzech porażek, trzecia wygrana z rzędu. Z kiepskimi nastrojami mielniczanie jechali na mecz do Pilik, bo było ich tylko dziesięciu. Trener R. Kondraciuk zagrał więc trzema obrońcami.

Sport
11 października 2016 22:38

Sędziowie skrzywdzili Cresovię?

MKS Mielnik - Husar Nurzec 7:0
8 października, V liga. Kolejna ostra strzelanina podopiecznych trenera Kondraciuka. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0. Bramek mogło być więcej. Goście nie raz pokazali na boisku charakter, ale w tym meczu zagrali wyjątkowo słabo, w zasadzie ani razu nie zagrażając bramce Mielnika.

Strona 1 z 32

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

reklama

ślubna
scena

patronat

reklama

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

Do góry strony