inicjatywa

inicjatywa

Monografia

reklama

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

informacja społeczna

patronat

patronat

Sport
23 listopada 2016 23:57

Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin

12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbył się w Łosicach II Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin. Turniej upamiętniał również dokonania nagle zmarłego shihana Wiesława Gwizdy. W zawodach wzięło udział 15 klubów zrzeszających młodych adeptów karate. Impreza odbyła się z inicjatywy Stowarzyszenia Instytut Rozwoju Sportów Budo a jednym z patronów medialnych był Kurier Podlaski - Głos Siemiatycz.

Sport
19 listopada 2016 19:12

Sztafeta 11-godzinna

Zaczęli biegać o 1 w nocy na siemiatyckim stadionie, skończyli ok. godz. 12.00, na ul. Legionów Piłsudskiego, przy pomniku. Biegali w grupkach lub pojedynczo, z flagą państwową. Od stadionu na miejsce obchodów biegło ok. 100 osób. Uczniowie szkół, przedstawiciele stowarzyszeń, nauczyciele, sportowcy, to grupy najliczniej reprezentowane, w tym lekkoatleci ze „Sprintera”, piłkarze z „Orła”, także rodzice tych sportowców.

Sport
15 listopada 2016 00:18

Piłkarze zakończyli rundę jesienną

Cresovia wreszcie zapunktowała, Mielnik mistrzem jesieni, trampkarze Orła w rozgrywkach mistrzowskich – tak można podsumować ostatnie ligowe potyczki na podlaskich boiskach.

Sport
25 października 2016 19:51

Trampkarze Orła strzelili 20 bramek w meczu

Piłkarski weekend, 22 – 23 października, na boiskach naszego regionu. W IV lidze fotel lidera stracił bielski Tur, tracąc punkty w Łapach, a Cresovia wreszcie skromnie zapunktowała. W V lidze liderem ponowonie Mielnik, który rywali z Tykocina odprawił z bagażem 8 goli, zaś Husar znowu nie dał rady przeciętniakom. W rozgrywkach młodzieżowych na uwagę zasługują trampkarze siemiatyckiego Orła, którzy wbili rówieśnikom 20 bramek.

Sport
19 października 2016 21:46

Siatkówka w Dziadkowicach

9 października w Dziadkowicach odbył się amatorski turniej siatkówki, w którym wzięły udział cztery zespoły: NVT Dziadkowice, Juniorzy Dziadkowice, LO Siemiatycze i Bielsk Podlaski. Spotkania rozgrywano w formule do dwóch wygranych setów.

Tur II Bielsk Podl. - MKS Mielnik 2:3
15 października, V liga. Wychodzi na to, że krótkotrwały kryzys już poza MKS-em Mielnik, bo po serii trzech porażek, trzecia wygrana z rzędu. Z kiepskimi nastrojami mielniczanie jechali na mecz do Pilik, bo było ich tylko dziesięciu. Trener R. Kondraciuk zagrał więc trzema obrońcami.

Sport
11 października 2016 22:38

Sędziowie skrzywdzili Cresovię?

MKS Mielnik - Husar Nurzec 7:0
8 października, V liga. Kolejna ostra strzelanina podopiecznych trenera Kondraciuka. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0. Bramek mogło być więcej. Goście nie raz pokazali na boisku charakter, ale w tym meczu zagrali wyjątkowo słabo, w zasadzie ani razu nie zagrażając bramce Mielnika.

Sport
07 października 2016 19:55

Memoriał Sawickiego W Czartajewie

28 września na stadionie lekkoatletycznym ZSR w Czartajewie rozegrano XXVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS w Lekkiej Atletyce, inaczej memoriał Zdzisława Sawickiego. Na starcie stanęli zawodnicy i zawodniczki z 7 szkół z podlaskiego w kategorii juniora młodszego i juniora, prawie 100 osób.

Sport
14 września 2016 22:02

Cross Country w Romanówce

Przyjechali z całej Polski. 3 i 4 września na torze crossowym „Roman” w Romanówce gm. Siemiatycze odbyły się zawody w cross country. Ponad stu motocyklistów rywalizowało w zawodach XI i XII mistrzostw Polski. Organizatorem był Klub Motorowy „Quercus”. Właściwie to wszystko zorganizował niezniszczalny prezes Roman Umiastowski. Być może po raz ostatni.

Sport
16 lipca 2016 21:17

Cresovia - wiele znaków zapytania

IV liga utrzymana. Ten cel nie zmieniał się od początku rozgrywek. O utrzymaniu zaważył punkt. Bilans siemiatyckiego zespołu na zakończenie rozgrywek: 45 punktów, 39 zdobytych bramek, 45 straconych, 13 zwycięstw, 6 remisów, 15 porażek, 6 wygranych na własnym boisku, 7 na wyjeździe. O zakończonym sezonie rozmawiamy z trenerem Marcinem Stypułkowskim, trenerem Cresovii.

Strona 1 z 32

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

patronat

reklama

ślubna
scena

reklama

patronat

patronat

patronat

Do góry strony