reklama

Sport
17 lutego 2018 18:08

Rewanżowe Derby Orlików

3 lutego w hali sportowej SP nr 4 w Hajnówce obyły się derby Orlików między OSiR Hajnówką a Puszczą Hajnówka. Był to rewanż za mecz z 27 stycznia, w którym Puszcza pokonała OSiR hokejowym wynikiem 9:6. Mecze odbywały się po 15 minut z 5 zmianami stron.

W rundzie rewanżowej nie było żadnej sensacji w wyniku meczu. Choć drużyna OSiRu chciała odegrać się za porażkę, to nie zdołała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i przynajmniej zremisować. Mecz był niesamowicie zacięty, lecz Puszcza ponownie pokazała, że jest lepszą drużyną.

OSiR Hajnówka - Puszcza Hajnówka 2:4.

Skład OSiR: Paweł Gierasimiuk, Oskar Tellos, Jan Kaczoch, Aleksander Janiel, Iwo Rynkowski, Szymon Jabłoński, Nikola Osipczuk, Kacper Ostrowski, Paweł Golonko, Jan Ziniewicz.Skład Puszczy: Mikołaj Pawluczuk, Jakub Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Gabriel Siemieniuk, Michał Siemieniuk, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Hubert Sacharczuk, Szymon Plewa, Hubert Hołota, Oliwier Dżega. Bramki dla OSiR: Aleksander Janiel, Paweł Golonko. Bramki dla Puszczy: Szymon Plewa - 2, Hubert Sacharczuk - 1 , Jakub Bielawski - 1.

Andrzej Janiuk, Kurier Podlaski – Glos Siemiatycz, fot AJ

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

patronat

reklama

patronat

reklama

Do góry strony